Fakültemiz “Çiftçi Danışma Ofisi” Hizmete Girmiştir

Fakültemiz “Çiftçi Danışma Ofisi” Hizmete Girmiştir

  •  1 Nisan 2021 Perşembe
  •  163 Görüntüleme
  •  Yazdır

Fakültemiz 1982 yılından beri eğitim dışında bölgemizde üreticilere ve sektör temsilcilerine değişik şekilde katkıda bulunmaktadır. Farklı iletişim kanalları ile fakültemiz öğretim elemanlarına ulaşan danışanlar, bilgi, fide, fidan, proje, analiz gibi konularda hizmet talep etmektedir. Fakültemizin hizmet kalitesini artırmak, bölge üreticilerinin talep ettiği konularda daha hızlı ve sağlıklı bir çözüm üretmek, danışılan konuları kayıt altına almak amacıyla "Çiftçi Danışma Ofisi” hizmete girmiştir. Üreticilerimiz matbu olarak hazırlamış olduğumuz “Danışma Formu”na danışacakları konuları yazarak taleplerini iletebilirler. Formlar Dekanlığımızın web sayfasında yer almakta olup,  https://ziraat.gop.edu.tr/Formlar.aspx?d=tr-TR&mk=31693&m=formlar  linkinden formu indirebilirler.

“Danışma Form “ları fakültemize elden teslim edilebileceği gibi, mail ile ( ziraatdekanlik@gop.edu.tr) faks ile (0356 2521488) veya posta ile (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı 60240 Taşlıçiftlik Yerleşkesi – Tokat/Türkiye) iletebilirler. Çiftçi Danışma Ofisi ile bilgi almak üzere, 2102 dahili telefondan bize ulaşabilirler. Danıştıkları konu ilgili bölüm ve öğretim elemanlarımıza iletildikten sonra, üreticilerimize geri dönüş yapılacaktır. Değerlendirmeyi yapacak öğretim uzman öğretim elemanlarımız ihtiyaç duyarlarsa, hastalık, zararlı veya besin elementi noksanlığına yönelik bitki örneklerini sizlerden talep edebilirler. Tokat ilimiz başta olmak üzere, bölgemizdeki üreticilerimizi ofisimiz hizmetinden yararlanmaya davet ediyoruz.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı 60240 Taşlıçiftlik Yerleşkesi – Tokat/Türkiye Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.