35 ve 36. Dönem Mezunlarımızın Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

35 ve 36. Dönem Mezunlarımızın Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

  •  10 Temmuz 2021 Cumartesi
  •  358 Görüntüleme
  •  Yazdır

Fakültemizin 35 ve 36. Dönem mezunlarımızın mezuniyet töreni 09.07.2021 Tarihinde fakülte binamızın önünde açık hava koşullarında düzenlenen törenle kutlandı. Törene dekanımız, bölüm başkanlarımız, öğretim üyelerimiz ve artık meslektaş olduğumuz değerli mezunlarımız katılmışlardır. Törende Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rüstem CANGİ hocamız bir konuşma yapmışlardır. Hocamız konuşmalarında şimdiye kadar vermiş olduğumuz 5 000 mezunumuzla ve üniversitemizin en eski fakültesi olması ve köklü akademik kadroya sahip olması ile iyi bir eğitim verilmekte olduğundan bahsetmişlerdir. 2019-2020 eğitim dönemi mezun sayımızın 120, 2020-2021 eğitim dönem mezunlarımızın ise 125 kişi olduğu bilgisini vermişlerdir. Salgın sürecinde tarımın ve Ziraat Mühendisliğinin öneminin arttığı ve yeni mezun meslekdaşlarımıza yeni fırsatlar doğacağından bahsetmişlerdir. Fakültemizin uygulamaya önem verdiği ve pandemi döneminde sağlanan uygun koşullar altında yüzyüze staj yapan nadir fakültelerden olduğumuzu belirtmişlerdir. Dekanımız mezun öğrencilerimizin devletimiz tarafından sağlanan teşviklerden azami olarak yararlanmaları ve elde etmiş oldukları bilgileri sahaya yansıtmalarını tavsiye ederek konuşmalarını tamamlamışlardır.

Bölüm başkanlarımız adına Prof. Dr. Resul GERÇEKÇİOĞLU hocamız değerli mezunlarımıza hitap etmişlerdir. Fakültemiz 35. Dönem fakültemiz ve Bahçe Bitkileri Bölüm birincimiz Ziraat Mühendisi Zehra SEZER tüm mezunlar adına konuşmalarını yapmışlardır. Dereceye giren mezunlarımız çeşitli ödül ve belgelerle onurlandırılmıştır. 

Müzik dinletisi ile tamamlanan mezuniyet törenimiz sonucunda genç meslektaşlarımız sağlık ve başarı dileklerimizle uğurlanmıştır.

Törenle ilgili görüntülere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rSlrnnA60n0

https://youtu.be/Tl_DEjVFkb0

https://youtu.be/7lYiZcFg8nY

https://youtu.be/S0TreqUYnzQ

https://youtu.be/RUcOdB1NeWY

https://youtu.be/7Q577FXAm2M

https://youtu.be/yKdmY1ZxB8A
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı 60240 Taşlıçiftlik Yerleşkesi – Tokat/Türkiye Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.